نتایج جستجو برای عبارت :

نوشتن Query Report برای ServiceDesk Plus

ServiceDesk Plus یک نرم افزار Help Desk از شرکت ManageEngine  است.
اولا پیشنهاد می کنم قبل از اینکه سازمانتان را درگیر این نرم افزار کنید، حتما نرم افزار گاما را بررسی کنید. گاما یک نرم افزار ایرانی است که (تا امروز که من این را می نویسم) تیم توسعه و پشتیبانی خوبی دارد و مدام در حال رشد و بهبودی است. شاید بعدا مطلبی در مورد مقایسه این دو نرم افزار بنویسم.
به هر حال اگر این مطلب را می خوانید احتمالا شما هم درگیر ServiceDesk Plus (یا از این به بعد SDP) هستید و گزارشهایی نیاز
پایگاه داده از اجزای مهم و کلیدی بسیاری از برنامه ها و وبسایت ها است. به عبارتی پایگاه داده، هسته مرکزی نحوه ذخیره سازی داده ها در سرور و تبادل اطلاعات در اینترنت می باشد.
یکی از مهمترین ویژگی های مدیریت پایگاه داده، عمل بازیابی داده ها از یک پایگاه داده است. راه های زیادی برای بازیابی اطلاعات از یک پایگاه داده وجود دارد اما یکی از رایج ترین آنها، ارائه Query ها از طریق خط فرمان است.

ادامه مطلب
nslookup domain.ir [#Finding The IP Address of an Host from default dns server]
nslookup domain.ir 8.8.8.8[#Finding The IP Address of an Host From non default dns server]
nslookup -querytype=mx domain.ir[ #Find Mail Servers for a Domain]
nslookup -query=mx domain.ir [#Find Mail Servers]
nslookup -query=ns domain.ir [ #Find NameServers]
nslookup -query=soa domain.ir [ #display the SOA record (information about the domain]
nslookup -query=any domain.ir [ #display all the available DNS records]
دانلود فیلم The Report 2019 گزارش با زیرنویس فارسی و کیفیت عالی 
کیفیت HD 1080p , HD 720p – سانسور شده
فیلم گزارش زیرنویس فارسی و سانسور شده و هیچ گونه صحنه غیر اخلاقی و مغایر با شئونات اسلامی ندارد.
نام اثر: گزارش The Report
کیفیت: HD 1080p , HD 720p
ژانر: جنایی | درام | زندگینامه
مخاطب: این فیلم به افراد زیر 13 سال توصیه نمی شود.
نوع فیلم: سینمایی فیلم The Report 2019 گزارش
محصول: آمریکا
کارگردان: اسکات زد
ستارگان: آدام درایور، کوری استول، اواندر داک جونی
انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
میخواهیم نوع ستون second را از string به float برای تمام داکیومنت ها (رکوردها) تغییر دهیم مراحل زیر را طی میکنیم:
1-
PUT  _ingest/pipeline/convert-call-seconds-to-float{  "description": "converts the content of the second field to an float",  "processors" : [    {      "convert" : {        "field" : "second",        "type": "float",        "ignore_missing": true      }    }  ]}
2-
POST /db_name/_update_by_query?pipeline=convert-call-seconds-to-float
مرجع:
Update By Query API
 هنگامی که داده ها را در Power Query Editor آماده می سازید، دستورالعمل‌هایی را فراهم می کنید تا Power Query Editor اطلاعات را بارگیری کند و ارائه دهددر حالیکه منبع اصلی تحت تأثیر قرار نمی‌گیرد.در واقع داده ها در منبع اصلی هیچ تغییری نخواهند کرد و عملیات که با Power Query انجام میشود فقط برای نحوه ورود اطلاعات به PowerBI کاربرد دارد همانطور که شما داده را در Power Query Editor تبدیل کردید و شکل دادید ، هرگامی درApplied Steps که در قاب Query Settings وجود دارد ثبت شده است. همچنین شما می ت
 هنگامی که داده ها را در Power Query Editor آماده می سازید، دستورالعمل‌هایی را فراهم می کنید تا Power Query Editor اطلاعات را بارگیری کند و ارائه دهددر حالیکه منبع اصلی تحت تأثیر قرار نمی‌گیرد.در واقع داده ها در منبع اصلی هیچ تغییری نخواهند کرد و عملیات که با Power Query انجام میشود فقط برای نحوه ورود اطلاعات به PowerBI کاربرد دارد همانطور که شما داده را در Power Query Editor تبدیل کردید و شکل دادید ، هرگامی درApplied Steps که در قاب Query Settings وجود دارد ثبت شده است. همچنین شما می ت
کانال «مشاهدات دانشجویان و دانش‌آموختگان مسلمان ایرانی از امریکا» با انتشار تصاویری نوشت: حدود ٣٠٠ نفر از مردم پورتلند در ایالت اُرِگان امریکا، حمله‌ی هوایی به خودروی ژنرال ایرانی را محکوم و به اقداماتی که جنگ را شعله‌ور می‌کند اعتراض کردند.
گاهی اوقات کانال ها نه فقط برای مضامین نامناسب فرهنگی، بلکه به واسطه پخش شایعات نادرست یا تبلیغات عجیب ذهن مخاطبین را مخدوش می کنند. خوشبختانه تلگرام با قابلیت «Report» این امکان را به کاربرانش داده تا به سادگی با گزارش درست کانال هایی که گفتیم، آن ها را حذف نمایند. روند ریپورت کانال ها برای تلفن های هوشمند و پی سی متفاوت است.
با اسمارت فون ها کافیست روی بخش رو به رویی اسم کانالی که می خواهید [همان سه نقطه] کلیک نموده و Report را بزنید. اینجا 4 گزین
دانلود فیلم2002 Minority Report دوبله فارسی
خلاصه فیلم:در سال ???? در واشینگتون دی سی، جان اندرتون کارآگاه پلیس در بخش پیش جنایت فعالیت می کند. این بخش که قاتلان را قبل از ارتکاب جرم شناسایی و دستگیر می کند، کار خود را براساس سه عامل فراشناختی پیش آگاهی انجام می دهد که باعث می شود پیش بینی ها درباره وقایع آینده دقیق و بدون اشتباه انجام شود. وقتی اندرتون متوجه می شود که به عنوان قاتل آینده کسی که اصلا نمی شناسد معرفی شده، مجبور می شود از دست همکاران خود ف
موضوع این دوره درباره یک روش کوئری نویسی می باشد که  هم باعث میشه جزء به جزء کوئری رو به صورت داینامیک طراحی کنید علاوه بر اون با استفاده از این روش افزایش خیلی زیادی در performance کوئری هاتون مشاهده میکنید
همچنین در پایان این دوره تمامی مطالب گفته شده در قالب یک حل برای یک تسک گفته شده پیاده سازی میشه که میتونه در آموزش کامل مطلب مفید باشه
لینک
در مجموعه ای که من کار می کنم، تجربه استفاده از دو نرم افزار برای هلپ دسک وجود دارد:
گاما از شرکت دومان سامانه و ServiceDesk Plus از شرکت ManageEngine

بگذارید - کلی و بی ترتیب - بگویم اگر من بخواهم بین این دو انتخاب کنم چه چیزهایی را مطرح خواهم کرد
ادامه مطلب
والقلم و ما یسطرون ( و قسم به قلم و آنچه خواهد نگاشت)
و نوشتن و نوشتن و نوشتن...
نوشتن خاطرات ؛ نوشتن کارای روزمره ؛ نوشتن حال و احوال ؛ نوشتن بغض ؛ نوشتن خنده ؛ نوشتنِ پاییز و برگ های زرد ؛ نوشتنِ زمستان و برف ؛ نوشتنِ بهار و هوای بهاری ؛ نوشتن تابستان و هلو ؛ نوشتن عشق بیستون ؛ نوشتن کتاب و زندگی؛ اصلا نوشتن خود زندگی...

و چه لذت عجیب و غریبیست خلق کلمات بر روی کاغذ.
و چه ماناست عشق چندین و چند ساله ی قلم و کاغذ.
عشقی که تاریخ بشریت را رقم زد.
ادامه
پروژه درس پایگاه داده ها (ER , Tables , database query )
این پروژه ساده مربوط به درس پایگاه داده ها میباشد که در حوزه ی شرکت پخش مواد غذایی اطلاعات گردآوری شده است  و این اطلاعات در قالب نمودار ER در آمده است . و همچنین این نمودار تبدیل به جدول شده و در انتها این جداول توسط query در DBMS پیاده سازی شده است که شما با خرید و دانلود این پروژه : ER جداول همچنین query های ایجاد دیتابیس و جداول و هچنین اعمال محدودیت روی جداول را  در اختیار خواهید داشت .  با اطمینان
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
در مطالب قبل در زمینه آموزش پاور بی آی، به صورت کلی با نحوه کار پاور بی آی دسکتاپ آشنا شده اید. کار power BI desktop به این شکل است که شما با استفاده از این ابزار به داده های خود متصل میشوید (معمولا منابع متعدد داده)، داده های خود را شکل دهی میکنید (با استفاده از کوئریهایی که مدل های داده قابل فهم و گیرایی ایجاد میکنند)، و با استفاده از آن مدل گزارش های خود را ایجاد می کنید.
زمانی که هر سه مرحله بالا با موفقیت به پایان رسید، شما میتوانید نتیجه کار خود را
چشم‌انداز فروش گوشی‌های 5G در سال 2020
انقلاب 5G با سرعت زیادی رو به جلو پیش می‌رود و بخش قابل‌توجهی از این پیشرفت به گسترش شبکه نسل پنجم در چین مربوط می‌شود. در همین راستا، "آکادمی فناوری اطلاعات و ارتباطات چین" در روز دوشنبه 13 ژانویه 2020 (23 دی 1398) گزارشی را از بازار موبایل چین در دسامبر 2019 منتشر کرد. طبق این گزارش، در آخرین ماه از سال 2019، در مجموع 35 مدل گوشی هوشمند وارد بازار چین شده‌اند که 11 مدل از آنها اسمارت‌فون‌های 5G جدید بوده‌اند. طی همین
option:
-i This installs a new package(rpm -i package)
-F This will upgrade packages, but only if an earlier version currently exists(rpm -F package)
-U This upgrades or installs the package currently installed to a newer version(rpm -U package)
-e erase (uninstall) package(rpm -e package)
-q query packages(rpm -q package)
-V verify installed packages(rpm -V package)
-K verify package signature(rpm -K package)
--rebuilddb rebuild the database indices from the installed package headers(rpm --rebuilddb)
--initdb create a new database if one doesn’t already exist(rpm --initdb)
--import import PUBKEY(rpm --import /usr/share/rhn/RPM-GPG-KEY)
options with i, U:
-v show package name(rpm -iv package)
-h display progress(rpm -ivh package)
-vv Print lots of ugly debugging information(rpm -ivv pack
اعتراضات به شفاف نبودن معیار تخصیص یارانه‌ها بالا گرفت/ ادعای پرداخت یارانه به ۶۰ میلیون نفر را چه کسی صحت‌سنجی می‌کند؟

بعد از گرانی، مصرف بنزین ۱۱درصد افزایش یافت

فائزه هاشمی: چرا روحانی همه سیاست‌های احمدی‌نژاد را اجرا می‌کند

یدالله طاهرنژاد، عضو شورای مرکزی کارگزاران:
روحانی از مردم عذرخواهی کند/ در چنین تصمیم مهمی که در زندگی اثر مستقیم دارد مردم را به هیچ انگاشته/ اصلا دوست ندارم جای روحانی باشم

صحبت‌های فعال سابق دانشج
ٍُServiceDesk Plus زمان همه وقایع را به شکل Big Int ذخیره می کند. برای تبدیل این زمان به فرمتی که قابل خواندن باشد می توانید از این کد استفاده کنید:
dateadd(s, BigIntTime/1000, convert(datetime, '1-1-1970 04:30:00'))
برای توضیح در مورد این فرمول می توانید به این صفحه در سایت مایکروسافت مراجعه کنید. زمان 04:30 که اضافه شده به TimeZone ایران در تابستان بر می گردد. (در زمستان این عدد 3:30 خواهد بود؟  برای اینکه ساعت زمستانی و تابستانی را درست محاسبه کنیم چه باید کرد؟)
مثلا این تکه کد، تاریخچه کار
لکنت زبان و تعاریف و انواع آن با رویکردهای درمانی مختلف
قبل از هرچیزی باید تعریف روانی را بلد باشیم تا پی به ناروانی ببریم.
روانی: به معنای روانی دربیان صداها،هجاها،کلمات وعبارات درطول گفتار میگویند
ناروانی طبیعی:گفتاری که مرکب از تکرار های ساده ی بخشی از کلمه یا کل کلمه، تکرار عبارات، کشیده گویی آهنگین، بازگویی اصلاحی و میانپراکنی واکه ها درجریان گفتار است. و دراکثر کودکان درمحدوده ی سنی یک و نیم تا 6 سالگی(اوجش در۲الی سه و نیم سالگی) قابل
لکنت زبان و تعاریف و انواع آن با رویکردهای درمانی مختلف
قبل از هرچیزی باید تعریف روانی را بلد باشیم تا پی به ناروانی ببریم.
روانی: به معنای روانی دربیان صداها،هجاها،کلمات وعبارات درطول گفتار میگویند
ناروانی طبیعی:گفتاری که مرکب از تکرار های ساده ی بخشی از کلمه یا کل کلمه، تکرار عبارات، کشیده گویی آهنگین، بازگویی اصلاحی و میانپراکنی واکه ها درجریان گفتار است. و دراکثر کودکان درمحدوده ی سنی یک و نیم تا 6 سالگی(اوجش در۲الی سه و نیم سالگی) قابل
پولیش و واکس 3 اکستریم هایبریدنت سوناکس : 

پودر اکسید آلومینیومی بسیار ریز باعث رفع نور Verkratzungen ، لایه های خشک شده و صاف شدن رنگ می شود.
براق عمیق و براق ، ترمیم و ترمیم شدید رنگ کارایی دارد.
مناسب برای بدنه
براق کننده، محافظت کننده، پولیش کاری،تشکیل لایه‌ای با دوام بر روی رنگ خودرو

شناسه محصول : 202200
294- و امّا در دوزخ چه می گذرد : آتش است و هیزمش نیز خود انسانهای اهل آن هستند یعنی هر کسی هیزم خودش است . از آبی می نوشند که فقط مرتباً عطش را بیشتر می کند مثل کولاها و انواع مشروبات و از غذائی می خورند که فقط بر گرسنگی و ضعف آنها اضافه می کند و آنگاه به چیزهائی پناه می برند تا شاید التیام یابند به گیاهان مخدّر و محرّک و داروهای منشعب از آن که در پناه به این چیزها تازه آتش و درد درونشان دو صد چندان می شود و به جان یکدیگر می افتند . و همه همدیگر را محک
در Query Editor شما می توانید سطر ها را گروه بندی نمایید ، که البته می تواند بسیار مفید باشد .

پس از ورود اطلاعات به Query Editor و شکل دهی آنها جهت گروه بندی کردن آنها ستون مربوطه را انتخاب نموده و بر روی  Group By  در transform  کلیک نمایید . تا پنجره زیر نمایان گردد :

گزینه هایی که در شکل مشاهده می کنید  را در زیر شرح می دهیم :

Group by : ستونی که قرار است  گروه بندی  شود؛ البته شما می توانید آن را در این پنجره تغییر دهید تا هر ستونی در جدول باشد.
New column name : برنامه  Qu
زبان :English 
مدت زمان :93 دقیقه
محصول :انگلستان,ایالات متحده آمریکا
کارگردان :Max Minghella
امتیاز IMDB :6.6
رده سنی :PG-13
ستارگان :Elle Fanning,Agnieszka Grochowska,Archie Madekwe
داستان در مورد نوجوانی است که علاقه بسیاری به آواز خواندن دارد، به همین منظور او وارد یک مسابقه خوانندگی می شود تا استعداد خودش را به چالش بکشد و...
دانلود فیلم با کیفیت 1080
دانلود فیلم با کیفیت 720
اگر نتوانم موفقیت را اندازه گیری کنم ، هیچ چیزی ندارم.اشتباه نکنید ، این بدان معنا نیست که شما می خواهید بهترین باشید یا می خواهید چیزی را اثبات کنید ، اما تنها چیزی که می تواند به من در بهبود کمک کند نقشه راه است ، از مسیری که من گرفتم تا دریابم که چه چیزی را پشت سر گذاشتم. . تصویری کلی که می تواند به راحتی نشان دهد چگونه تلاشهای من بر جامعه من تأثیر گذاشته است.تماشای ویدیوی آمار مخاطبان من: https://cdn.virgool.io/annual-report/1398/pe05eviyjoax-16wRE.mp4 در سال 98 کاملاً
(Final safety analysis report of Bushehr NPP (FSAR
فصل های گزارش نهایی آنالیز ایمنی ( FSAR )نیروگاه اتمی بوشهر WWER-1000 

(CONTENTS OF (FSAR

Chapter 1 :           Introduction and description of NPP
Chapter 2 :           Site characteristics
Chapter 3 :           Design of structures,elements,equipment and systems
Chapter 4 :           Reactor
Chapter 5 :           primary circuit and related systems
Chapter 6 :           Technological safety systems
Chapter 7 :           Instrumentation and control systems ( I & C )
Chapter 8 :           Electric power supply
Chapter 9 :           Auxiliary systems
Chapter 10 :          System for transformation of steam and energy
Chapter 11 : 
متد Select

این متد خیلی مهمه. کلا برای خوندن از دیتابیس از این متد استفاده میشه. یعنی هر کاری از قبیل سرچ و نمایش و اینا وظیفه این متد هست. مثل قبل، برای استفاده از این متد دو روش وجود داره:
 1. استفاده از متد "rawQuery"
 2. استفاده از متد "query"

ادامه مطلب
سی پی یو دست از چرخیدن می کشد، می ایستد. فن ش را روشن می کنم بلکه خنک شود
شروع می کنم به کلیک کردن
مدام کلیک کردن روی پنجره ای که باز مانده
نه کار را پیش می برد، نه بسته می شود
دست آخر صفحه سفید می شود
سی پی یو دست به سینه نگاهم می کند. یک پیغام خالی روی صفحه
End process ?
شاید تمامش کنم. شاید هم صبر کنم تا به کله گنده اش خبر بدهد. Send crash report کند.
http://www.builtwith.com/numbering.ir http://validator.w3.org/check?uri=numbering.ir http://whois.tools4noobs.com/info/numbering.ir http://www.alexa.com/siteinfo/numbering.ir http://www.robtex.com/dns/numbering.ir.html http://www.quantcast.com/numbering.ir http://www.backtalk.com/?url=numbering.ir/ http://hostcrax.com/siteinfo/numbering.ir http://uptime.netcraft.com/up/graph?site=numbering.ir http://www.pageheat.com/heat/numbering.ir http://siteranker.com/SiteInfo.aspx?url=numbering.ir/&E=1 http://www.aboutthedomain.com/numbering.ir http://www.onlinewebcheck.com/check.php?url=numbering.ir http://whoisx.co.uk/numbering.ir https://www.whois.com/whois/numbering.ir https://www.urltrends.com/rank/numbering.ir http://www.websiteaccountant.nl/numbering.ir http://www.talkreviews.ro/numbering.i

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
راستش فکر نمیکردم نوشتن اونم برای اولین بار انقدر سخت باشه اما مثل اینکه هست...
واقعیتش دو سال پیش وبلاگ یک نفر و خوندم و عاشقش شدم.خب قطعا الان میتونین حدس بزنین که من یک دخترم...و بله هستم!
خب داشتم میگفتم که عاشق یک نفر شدم که تا حالا از نزدیک ندیدمش...بگذریم از اینکه بهش گفتم و نشد و من هنوزهم عاشقشم...
اون باعث شد من عاشق نوشتن بشم و الان دلیل اینکه این وبلاگ رو باز کردم اونه...
و البته تنهایی و فشار زندگی و حرف هایی که روی قلبم تلمبار شده هم بی ت
تعرفه خدمات مهندسی استان تهران:
تعرفه نظام مهندسی 97
تعرفه نظام مهندسی سال 97 تهران
دانلود تعرفه ها:

دانلود تعرفه حق الزحمه خدمات طراحی و نظارت ساختمان در سال 1397
دانلود تعرفه حق الزحمه خدمات طراحی و نظارت ساختمان در سال 1396
دانلود تعرفه حق الزحمه خدمات طراحی و نظارت ساختمان در سال 1395
دانلود تعرفه حق الزحمه خدمات طراحی و نظارت ساختمان در سال 1394
دانلود تعرفه حق الزحمه خدمات طراحی و نظارت ساختمان در سال 1393
دانلود تعرفه حق الزحمه خدمات طراحی و ن
سلام به همه دوستان
گاهی شده که ما دیتابیس هایی داریم روی فایل سیستم و شده اون مسیر (mount point) پر بشه و بخواهیم اون دیتابیس رو به asm انتقال بدیم
روش های مختلفی برای  انتقال پایگاه داده از فایل سیستم  به ASM وجود دارد.میتونیم از RMAN Image copy  و بعدش switch to database copy کنیم یا بکاپ رو برگردونیم روی asm ،به هر حال روش rman تا قبل از 12C وجود داشتن ،من در این اینجا روش انتقال آنلاین دیتابیس به ASM  رو توضیح میدم
من در اینجا یک دیتابیس 12 non cdb دارم 
RMAN> report schema;using target data
تا حالا سه بار زدم وبلاگمو حذف کردم
ولی میدونی؟
نمیشه بدون نوشتن سر کرد.
همین که عادت کنی به نوشتن دیگه غیر ممکنه بتونی ازش دست بکشی...
اونم منی که با نوشتن آرامش میگیرم!
خلاصه این شد که دوباره وبلاگ به پا کردم برا دل خودم.
پس
سلام
کلاس ارتباط با دیتا بیس در جاوا
برای استفاده از کلاس باید کتابخانه jdbc رو به پروژه تون اضافه کنید
**این کلاس برای برنامه نویسی اندروید مناسب نیست**

package db;
import java.sql.Connection;
import java.sql.DriverManager;
import java.sql.PreparedStatement;
import java.sql.ResultSet;
import java.sql.SQLException;
import java.sql.Statement;
/**
*
* @author mpira
*/
public class database {
public static String message = null;
public static Connection dboloc() {
String dbatbas = "dbname";
String udbatbas = "dbuser";
String pdbatbas = "dbpass";
Connection con = null;
try {
Class.forName("com.mysql.jdbc.Driver");
در این جلسه به شما یاد می دهم چگونه دو یا چند سلول در اکسل جمع بزنیم.
برای نوشتن فرمول در اکسل ، برای اینکه به اکسل بفهمانیم در حال نوشتن یک فرمول  هستیم ، باید اول علامت "=" (مساوی) را تایپ کنیم. پس از آن اکسل متوجه میشود که ما در حال نوشتن فرمول هستیم.
ادامه مطلب
از اونجایی بگم‌ که
دو بار تو بیان وبلاگ زدمو پاک کردم و تعداد پست هام از سه تا بیشتر نرفت
و دلم‌ نرفت برای بیشتر نوشتن 
من وبلاگ‌نویس قدیم بلاگفام 
با محیط اینجا اُخت نشدم 
زدم بیرون 
.
.
ولی برگشتم 
این‌بار دلم نوشتن خواست 
حرف زدن خواست 
بی مخاطب با مخاطب 
چه فرقی میکند 
سری که درد میکند برای نوشتن 
دلی که تنگ‌است برای نوشتن 
مینویسد و یک آخیش میگوید 
که نگذاشت حرف هایش بیخ گلویش بماند و رو به خفگی برود  

نوشتن سئو با نوشتن مطالب ، مقاله نویسی ، داستان نویسی و نوشتن اخبار بسیار متفاوت است. هنگامی که من برای اولین بار استعداد ذاتی خود را برای نوشتن چیزها و قرار دادن ایده ها در کلمات متوجه کردم ، همچنان می خواندم میلز و استخوان ها ، و در این مدت کتاب های داستان …The post سئو ماده 101 appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2Sabh2N
مشاهده مطلب در کانال
وقتی حالم خوبه بیشترازهرچیزی دلم میخواد بنویسم.
غمگینم ، بازم دلم هوای نوشتن داره.
اتفاق جالبی برام میفته میخوام ازش بنویسم.
دلم غرزدن و نق زدن میخواد ، کجا بهتر از وبم؟؟ غرهامو مینویسم
ذوق مرگم دلم میخواد ذوقمو بانوشتن خرج کنم.
بی حوصله ام ، نوشتن چاره دردمه.
به قول میرزامهدی صاحب یک فقره وب " یک مشت حرف های خب که چی گونه" نوشتن دروبلاگ تمرین نویسندگیست!
پس چی؟ بنویسیم!  
کجا؟ در وبلاگ!
کی؟ هروقت شد!!
+ به جان ملانصرالدین ننوشتن و ماهی یک پست گ
سلام با شما دوستان عزیز 
شرمنده بابت غیبت کبری که داشتم 
حقیقیت اینکه یک سری علت داشته
1- مدتی بود که میل به نوشتن از دست داده بودم 
2- به علت مشغله کاری و شخصی فرصت نوشتن نبود
3- متاسفانه و یا شوربختانه فکر میکردم که نوشتن در بیان بازدید کننده بیشتری رو به همراه داشته باشه که نداشت البته که علت این اتفاق کم فعالیتی خودم هست 

به هر حال سعی میکنم از این به بعد فعالیتم بیشتر کنم . 
چند تا چیز تا حالا تونسته به من توی زندگی آرامش بده
نوشتن ُ با خدا بودن ُ تفریح و در جمع بودن
شاید نوشتن خیلی سریع میتونه اعصاب آدم رو راحت کنه
اینکه بنویسی چه چیزی داره اعصابتو بهم میریزه و باید چیکار کنی تا از این وضعیت خلاص بشی نوشتم میتونه کمکت کنه تا از تاریکای مشکلات در بیای 
خوشحالم که الفبا رو یاد دارم و میتونم بنویسم
این خودش یک نعمته
لینک‌های دانلود زبان اصلی
زیرنویس خرابی لینک

Bluray 1080p / 1.48 GBلینک دانلود

Bluray 720p / 736 MBلینک دانلود

1080p BluRay x265 / 780 MBلینک دانلود

720p BluRay x265 / 390 MBلینک دانلود

لینک‌های دانلود دوبله فارسی
خرابی لینک

Bluray 1080p / 1.53 GBلینک دانلود

Bluray 720p / 894 MBلینک دانلود

صوت دوبله بصورت جداگانه
خرابی لینک

صوت دوبله لینک دانلود

فیلم بزن بهادر ۲ عوامل دوبلاژ: علیرضا باشکندی، شایان شام بیاتی، نازنین یاری و…
اگر به دنبال ایجاد ترافیک قابل توجهی برای سایت خود هستید ، نوشتن SEO ایده خوبی است. در حقیقت ، داشتن سرویس نوشتن سئو روشی برای جذب بیشتر خریداران برای محصولات یا خدمات شما است. چه کسب و کار شما بزرگ باشد یا کوچک باشد ، می توانید از قدرت نوشتن مطالب باکیفیت بهره مند …hillbilly.ir/چگونه-شرکت-شما-می-تواند-از-خدمات-نوشتن-seo/
---@infojobseo
مشاهده مطلب در کانال
اولین بار که رفتیم ناهار بیرون
داشتم میگفتم که دوس دارم بنویسم دوباره ؛ اینکه کاش از اولین روز صحبتمون نوشتن رو شروع میکردم ولی خب نمیدونستم چی میشه ...
اما الان نا خشنود هستم که کاش مینوشتم .
از اینکه خیلی چیزا رو نمی نویسم و اصن میدونی که خیلی وقت که حالی برای نوشتن ندارم ، البته حال هم بود ولی دل به نوشتن نداشتم . یه وقتایی دل بود ولی دلدار نبود . 

برای آشنایی با صورتحسابها ابتدا  باید بدانیم که اطلاعات مالی در قالب 3 صورتحساب زیر تلخیص و گزارش می شوند.
-صورتحساب سود و (زیان)

-صورتحساب سرمایه

-ترازنامه

-صورتحساب سود و (زیان) چیست ؟

برای اشنایی با صورتحسابها ابتدا به صورت سود و زیان میرسیم .
صورت سود و زیان یک صورت مالی است که در آن درآمدها و هزینه های یک موسسه طی یک دوره زمانی معین؛ خلاصه و با یکدیگر مقابله می شود و به رقم سود یا زیان دوره می انجامد.

اگر بخواهیم صورت سود و (زیان) را ب
برای آشنایی با صورتحسابها ابتدا  باید بدانیم که اطلاعات مالی در قالب 3 صورتحساب زیر تلخیص و گزارش می شوند.
-صورتحساب سود و (زیان)

-صورتحساب سرمایه

-ترازنامه

-صورتحساب سود و (زیان) چیست ؟

برای اشنایی با صورتحسابها ابتدا به صورت سود و زیان میرسیم .
صورت سود و زیان یک صورت مالی است که در آن درآمدها و هزینه های یک موسسه طی یک دوره زمانی معین؛ خلاصه و با یکدیگر مقابله می شود و به رقم سود یا زیان دوره می انجامد.

اگر بخواهیم صورت سود و (زیان) را ب
زیرنویس خرابی لینک

Bluray 1080p / 1.72 GBلینک دانلود

Bluray 720p / 840 MBلینک دانلود

1080p BluRay x265 / 891 MBلینک دانلود

720p BluRay x265 / 447 MBلینک دانلود

خرابی لینک

Bluray 1080p / 1.82 GBلینک دانلود

Bluray 720p / 950 MBلینک دانلود

صوت دوبله بصورت جداگانه
خرابی لینک

صوت دوبله لینک دانلود
نقش رشد گفتار و زبان در لکنت   
اکثر کودکان در سنین 6 _2 سالگی زمانیکه گفتار و زبان در حال رشد هستند دچار لکنت می شوند.
فشارهای زیاد گفتار و زبان بر منابع محدود عصبی می تواند یک فاکتور تسریع کننده در وقوع لکنت باشد.
افزایش طول و پیچیدگی گفته های زبانی باعث افزایش وقوع لکنت می شود که طول گفته ها نسبت به پیچیدگی گفته ها اثر بیشتری روی افزایش لکنت دارد.
دیده شده وقتی کودک دارای لکنت، زبانی را تازه یاد گرفته نسبت به زمانی که در استفاده از آن زبان
شبی دیگر ست. ساعت ها در عین هیچ نکردن به هر آنچه گذشته فکر می کنم. آنچه نباید اتفاق بیافتد باز اتفاق می افتد. شاید اصلن نباید به گذشته فکر کنم. شاید باید سراغش را در دوباره خواب دیروزم بگیرم. شاید باید ریشه ای تر به ماجرا نگاه کنم. شاید باید درس حمایت اجتماعی را جدی تر بگیرم. شاید باید به کل خودم را انکار کنم. این شاید ها اما یک به یک کنار می روند چرا که تنها چیزی که از من بر می آید نوشتن است. نوشتن و نوشتن و نوشتن...
ادامه مطلب
لینک های دانلود زبان اصلی
زیرنویس خرابی لینک

Bluray 1080p / 1.80 GBلینک دانلود

Bluray 720p / 900 MBلینک دانلود

1080p BluRay x265 / 951 MBلینک دانلود

720p BluRay x265 / 475 MBلینک دانلود

لینک های دانلود دوبله فارسی
خرابی لینک

Bluray 1080p / 1.91 GBلینک دانلود

Bluray 1080p / 0.99 GBلینک دانلود

دانلود صوت دوبله بصورت جداگانه
خرابی لینک

صوت دوبله لینک دانلود

در این بلاگ میخواهم از نظرات، تفکرات و ایده ها و مطالب مورد علاقه ام بگویم.
حرف دلم را مینویسم تا بخوانید. نوشته برای خوانده شدن است و نویسنده عاشق خوانندگانش.
گاهی نوشتن بهتر از خواندن تو را راهنمایی میکند و گاهی نوشتن بیشتر از گریه کردن تو را خالی. پس می نویسم و شما را به نوشتن توصیه می کنم.
قرار است اینجا چیز هایی برای خواندن و اندیشیدن بنویسم.
معرفی برند های فروشگاه ابزارآلات دکتر ابزار
برند های مطرح و متفاوتی در حوزه ابزارآلات در جهان وجود دارد که هر کدام نوعی از ابزار ها را معرفی می کنند. هر برند ابزار،نقدکنندگان و تحسین کنندگان منحصر به فردی را دارد و هر کدام قسمتی از بازار فروش ابزار را در دست دارند .در این میان برند هایی هم هستند که شرایط حضور و فروش در بازار ایران را ندارند اما در عوض برند های موفق و کارآمدی هم توانسته اند در بازار ایران نقش آفرینی کنند و جایگاه ویژه ایی را د
داشتم به این فکر می کردم که حالا که انقدر سخت هست برام نوشتن و از طرفی خیلی مشتاق نوشتن هستم چه کاری بکنم که راحت تره بشه این کار و خیلی هم بی محتوا و فقط برای این که حرفی زده باشم نباشه نوشته هام . 
خب به این نتیجه رسیدم اولا خیلی به خودم فشار نیارم اول کاری جوری که زده بشم و خب خیلی هم ایده آل گرا نباشم در نوشتن و به خودم اجازه نوشتن بدم  دوما هم خوبه که چند روز یکبار درباره یکی از موضوعاتی که  طی اون چند روز نظرمو جلب می کنه کمی بخونم و اطلاعات
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.شایدبرایش دنیاجوردیگری معنی پیدامینمو
نوشتن سئو با نوشتن مطالب ، مقاله نویسی ، داستان نویسی و نوشتن اخبار بسیار متفاوت است. هنگامی که من برای اولین بار استعداد ذاتی خود را برای نوشتن چیزها و قرار دادن ایده ها در کلمات متوجه کردم ، همچنان می خواندم میلز و استخوان ها ، و در این مدت کتاب های داستان …hillbilly.ir/سئو-ماده-101/
---@infojobseo
مشاهده مطلب در کانال
بسمه تعالی

به شدت احساس می کنم یکی از ضروری ترین کارهایی که «همه» باید انجام بدهیم، نوشتن است.
منظور من از نوشتن این نیست که برویم و هر چه درونمان داریم به بقیه بگوییم. چنین کاری را شاید بتوان با اشتراک گذاری لحظات تهوع توسط بیمار مقایسه کرد.
نه
نوشتن اینها نیست. ما نباید در نوشتن هدفی خودخواهانه داشته باشیم. بلکه من با نوشتن خودم را مجددا می شناسم و به دنبال این خودشناسی، دیگران را هم به رسمیت می شناسم. منظورم این است که نوشتن در آنِ واحد دو
بسمه تعالی

به شدت احساس می کنم یکی از ضروری ترین کارهایی که «همه» باید انجام بدهیم، نوشتن است.
منظور من از نوشتن این نیست که برویم و هر چه درونمان داریم به بقیه بگوییم. چنین کاری را شاید بتوان با اشتراک گذاری لحظات تهوع توسط بیمار مقایسه کرد.
نه
نوشتن اینها نیست. ما نباید در نوشتن هدفی خودخواهانه داشته باشیم. بلکه من با نوشتن خودم را مجددا می شناسم و به دنبال این خودشناسی، دیگران را هم به رسمیت می شناسم. منظورم این است که نوشتن در آنِ واحد دو
باید سرپوش همه‌ی احساسات دردناکم رو کنار بزنم، باید همشون رو عریان و واضح جلوی صورتم صف کنم، باید با تک تکشون تنهایی و عمیق و روبه‌رو شم و نترسم. من از افتادن دوباره‌ تو رودخونه‌ی عشقت و غرق شدن تو گرداب‌های سهمگین غم می‌ترسم. واسه نوشتن به این هیولاهای آدم‌خوار احتیاج دارم. به این اسیدی که توش دارم حل میشم. نوشتن منو به بند کشیده. ترکیب افیونی عشق تو و نوشتن داره منو از پا میندازه پسرم.
زیرنویس خرابی لینک

Bluray 1080p / ShAaNiG / 2.09 GBلینک دانلود

Bluray 1080p / ShAaNiG / 999 MBلینک دانلود

1080p BluRay x265 / 858 MBلینک دانلود

720p BluRay x265 / 425 MBلینک دانلود

خرابی لینک

Bluray 1080p / 1.80 GBلینک دانلود

Bluray 720p / 956 MBلینک دانلود

صوت دوبله بصورت جداگانه
خرابی لینک

صوت دوبله لینک دانلود
سلام
امشب دومین شب از شب های قدره
ماه رمضون امسال برای من خیلی سریع گذشت ، شاید امسال توفیقم اینقدر کم شده که نتونستم اونطور که باید از این ماه استفاده کنم.
وبلاگ جدید رو برای نوشتن انتخاب کردم اما مهمه نوشتن برای خودم یا همه اونهایی که میبینن.
ویژگی های اینجا امنیت و پایداریشه.
باید برم ، برای نوشتن بر میگردم
۵ خرداد ۹۸ ساعت ۲۲:۱۶
حمید
قلم برداشتم تا بنویسم، هر بار واژگانم مرا به سمت تو فرستادند! خواستم بنویسم تا تو را فراموش کنم، در تک تک کلمات ذهنم جا خوش کردی! روزگاری نوشتن دوای دردم بود. خواستم تو را فراموش کنم، نوشتن فراموشم شد! یک سال گذشت. یک بهار... یک تابستان... یک خزان و یک زمستان بی تو گذشت. آب از آب تکان نخورد اما گویی درختِ واژگانم خشکید. "نوشتن" که روزگاری قلبمان را به هم پیوند میداد حالا انگار فرسنگ ها از روزمرگی هایم دور است. یک سال گذشت و من هنوز مینویسم تا تو را ف
_من دقیقا برعکس کسانی ام که خوب می نویسند ولی موضوع و سوژه ندارند.
_این وبلاگ رو زدم که حداقل بتونم توی نوشتن راه بیفتم.منظورم همون در حد جمله بندی و ایناست نه نوشتن یه رمان پونصد صفحه ای جذاب.
_توی مغزم داستان،خاطره و یا ماجرای هر چیزی رو که می خوام بنویسم رو از اول تا آخر تصور می کنم و می دونم چی به چیه اما موقع نوشتن که میشه همچین مغزم قفل می کنه که باید زنگ بزنم کلید ساز بیاد.
_از امروز به بعد بیشتر می نویسم.

بعد از مدتها دوباره تونستم طرح بزنم برا نوشتن... بازم نمیدونم سرنوشت این قصه نوشته نشده به کجا می رسه ولی برا اولین بار احساس متفاوتی رو تجربه کردم! حسی مثل ورود به دنیای تازه ای، شاید به این خاطر که این بار نوشته خیلی به فضای رئال شبیه تر شده  و از اون فضای فانتزی، خیالی و نمادین فاصله گرفتم. با اینکه این بار هم زنجیره خیالات هست اما مثل یک سفر رفت و برگشت از واقعیتی(واقعیت ساختگی روایت) به واقعیت دیگه ست... نوشتن واقعا معجزه ست، اگر کتاب ها و نو
کلاس ارتباط با دیتا بیس در جاوا
برای استفاده از کلاس باید کتابخانه jdbc رو به پروژه تون اضافه کنید
**این کلاس برای برنامه نویسی اندروید مناسب نیست**

package db;
import java.sql.Connection;
import java.sql.DriverManager;
import java.sql.PreparedStatement;
import java.sql.ResultSet;
import java.sql.SQLException;
import java.sql.Statement;
/**
*
* @author mpira
*/
public class database {
public static String message = null;
public static Connection dboloc() {
String dbatbas = "dbname";
String udbatbas = "dbuser";
String pdbatbas = "dbpass";
Connection con = null;
try {
Class.forName("com.mysql.jdbc.Driver");
ژوزیِ عزیزم
این روزها برای نوشتن هر چیزی تو را صدا می‌زنم و سعی می‌کنم که مونولوگ‌های ذهنی‌ام را تبدیل به دیالوگی با تو بکنم. حرف زدن با تو آنقدر خوب است که حتی وقتی پس از مطرح شدن مشکلات و مثل همیشه پیدا نشدن راه حل برایشان، باز هم حس می‌کنم گرهی از هزاران گره‌ی کلاف سردرگم زندگی‌ام با حرف‌های تو و یا اگر دقیق‌تر بخواهم بگویم، با صدای‌ تو باز شده‌اند.
این روزها مشکلم نوشتن است. توی سرم ده‌تا ایده می‌چرخد برای نوشتن و برای هر کدامشان ه
نمیدونم این آقای گری وی رو میشناسید یا نه یه نقل قولی ازش هست که میگه ” اگر محتوا تولید نمی‌کنید، وجود خارجی ندارید. گری وی ” بلی خیلی مطلب توی ذهنم هست برای نوشتن و تولید محتوا شاید اکثرشان زرد و بی یهوده باشند اما خب همون ها هم نمیتونم بنویسم یعنی موقعی که میخوام شروع کنم کنم به نوشتن بعد از نوشتن چند خط در مورد اون موضوع به خودم میگم خوب به درد کی میخوره یا برای چی مینویسم ؟!؟ که چی بشه ؟ که کی بخونه ؟ اصلا ارزش نوشتن و یا محتوا داره ؟ اصلا ک
هنگامی که یک فرد ناشناس یعنی کسی که شماره تلفن او را در مخاطبین تلفن همراه تان ذخیره ندارید به شما در تلگرام برای اولین بار پیامی را ارسال می کند ، در صفحه چت با آن شخص ، دو گزینه پیش روی شما قرار می گیرد : Add Contact و Report Spam ، اگر شما گزینه Add Contact را انتخاب کنید آن شخص را به لیست مخاطبین خود اضافه کرده اید و اگر Report Spam را انتخاب کنید ، پیام آن شخص به عنوان اسپم یا هرزنامه شناسایی و گزارش خواهد شد ، حال بلاک شدن توسط تعدادی از افرادی که شما با آن ها صح
این وبلاگ رو فقط تو میخونی :)
میدونی با وجود تو دیگه نوشتن توی وبلاگ یا هرجای دیگه ای زیاد معنی نداره برام. هرچی میخوام رو به تو میگم ... گوش شنوا و محرم رازم تو هستی.
حتی اون قریحه طنز و نوشتن هم مدتهاست پیداش نیست در وجودم. 
کجایی نوشتن کجایی طنز؟ 
یعنی من فقط برای دیگران مینوشتم؟ نمیتونم بپذیرم اینو ...
از آذر دیگه به طور عمومی ننوشتم. میشه پنج شش ماه. 
یادم رفته که مینوشتم... 
مخصوصا بعد از اینکه تمام گذشته ی وبلاگی خودم رو پاک کردم... همه مطالب ر
خرابی لینک

Bluray 1080p / Ganool / 2.28 GBلینک دانلود

Bluray 720p / Ganool / 1.40 GBلینک دانلود

1080p BluRay x265 / 1.14 GBلینک دانلود

720p BluRay x265 / 572 MBلینک دانلود

خرابی لینک

Bluray 1080p / 1.54 GBلینک دانلود

Bluray 720p / 1.54 GBلینک دانلود

صوت دوبله بصورت جداگانه
خرابی لینک

صوت دوبله لینک دانلود

دوبله شده توسط  Gem Bollywood گویندگان: مهدی بهرامی ، مهدی پهلوان ، آزاده صادقی ، علی تاجی و
نوشتن یعنی تسلیم نشدن؛ تسلیم خستگی و بی‌ارادگی و بی‌انگیزگی و ناامیدی و نابلدی و سانسور و فشار و فقر و تنبلی و افسردگی نشدن.
حتی نوشتن بی‌مایه‌ترین متن‌ها هم اگر مدام و مداوم صورت بگیرد، قدرت فرسایندۀ قلم! را چندین برابر می‌کند.
نوشتن، بهترین ابزار اندازه‌گیری زندگی است.
ادامه مطلب
هنگامی که یک فرد ناشناس یعنی کسی که شماره تلفن او را در مخاطبین تلفن همراه تان ذخیره ندارید به شما در تلگرام برای اولین بار پیامی را ارسال می کند ، در صفحه چت با آن شخص ، دو گزینه پیش روی شما قرار می گیرد : Add Contact و Report Spam ، اگر شما گزینه Add Contact را انتخاب کنید آن شخص را به لیست مخاطبین خود اضافه کرده اید و اگر Report Spam را انتخاب کنید ، پیام آن شخص به عنوان اسپم یا هرزنامه شناسایی و گزارش خواهد شد ، حال بلاک شدن توسط تعدادی از افرادی که شما با آن ها صح
اگر دقت کرده باشید، هر جایی که نامی از سئو در میان است، به احتمال زیاد تصویر یا لوگویی از یک ذره بین هم آن دور و اطراف وجود دارد. حتی مسابقاتی که در این زمینه برگزار می شود، هم ذره بین طلایی نام دارد. این موضوع آیا به نکته بینی و دقت روی ریزه کاری های سئو اشاره دارد؟
میگفت اگه قراره وقتی حالم بده شعر بگم، حاضرم همه ی عمرم رو تو این وضعیت روحی نکبت بگذرونم.
من شاعر نیستم ولی واسه نوشتن دو خط متن هم یه حالی لازمه که تهش به اشک برسه.
اتفاقا یکی دو شب پیش داشتم به آخر قصه امون فکر میکردم، انقد تلخ واسه خودم تمومش کردم که گریه تنها چاره اش بود.
ولی فرق داره. حال نوشتن فرق داره. حال تلخ نوشتن فرق داره.
تلخ نیستم این روزا.
همین.
.
.
بماند که گاهی امیدی به این زندگی نیست..
همانطور که در بخش های قبلی گفتیم  Power BI  از سه کامپوننت اصلی تشکیل شده است:
1. Power Query
2. Power Pivot
3. Power View
بنا براین برای شروع به کار با Power BI  ابتدا لازم است تا DATA  های مورد نیاز را به نرم افزار وارد نماییم .  این مرحله   با  Power Query Editor  انجام می گردد .با استفاده از Power BI ، می‏توانید داده‌‏هایی را که از منابع گوناگونی گرفته شده‌اند ترکیب کنید تا تحلیل داده جذاب و متقاعدکننده‌ای داشته و همچنین به خوبی نتایج را به تصویر درآورده و گزارش تهیه کنید.
1. Power Query
2. Power Pivot
3. Power View
بنا براین برای شروع به کار با Power BI  ابتدا لازم است تا DATA  های مورد نیاز را به نرم افزار وارد نماییم .  این مرحله   با  Power Query Editor  انجام می گردد .با استفاده از Power BI ، می‏توانید داده‌‏هایی را که از منابع گوناگونی گرفته شده‌اند ترکیب کنید تا تحلیل داده جذاب و متقاعدکننده‌ای داشته و همچنین به خوبی نتایج را به تصویر درآورده و گزارش تهیه کنید.
نمی دانم کدامین واژه ها را به کار برم که نشان دهد چگونه در دل تنگی ات دست و پا می زنم و فقط می توانم با نوشتن برای خودم کمی آرام شوم.
هیچ کس نمی فهمد وسعت درد من را به جز منی که در دفترم به حرف هایم گوش می سپارد و من چقدر نوشتن از تو برای خودم را دوست دارم. 
من طرفدار نوشتن هستم!

وقتی هیچ کسی عمق دردت رو نمی فهمه و تنها خودت هستی که متوجه می شی چقدر داره بهت سخت می گذره واسه ی خودت بنویس... حتی اگر شاد یودی هم برای خودت اون شادی رو تا ابد نگه دار. نو
زیرنویس خرابی لینک

3D 1080p Bluray / YIFY / 1.50 GBلینک دانلود

Bluray 1080p / RARBG / 1.84 GBلینک دانلود

Bluray 720p / YIFY / 650 MBلینک دانلود

خرابی لینک

Bluray 1080p / 1.62 GBلینک دانلود

Bluray 720p / 876 MBلینک دانلود

صوت دوبله بصورت جداگانه
خرابی لینک

گلوریلینک دانلود

موسسه سینما24لینک دانلود

انیمیشن افسانه نگهبانان با دو دوبله متفاوت
دوبله اول (پیش فرض): گلوری مدیر دوبلاژ: هومن خیاط
دوبله دوم: موسسه سینما۲۴ مدیر دوبلا

Ruqayya bent. al-Ḥusayn (Arabic: رُقَیَّة بنت الحُسَین), according to reports, was one of the daughters of Imam al-Husayn (a) who was present at the tragedy of Karbala and was amongst the captives that was taken to Syria. According to reports, it was during this captivity in Syria that led to her martyrdom at the tender age of three. Currently there exists a mausoleum for her in the city of Damascus, Syria.
However, about this daughter of the Imam (a) differences exist concerning her name and the way she was martyred.In mentioning the names of the children of Imam al-Husayn (a), al-Shaykh al-Mufid only mentions that he (a) had two daughters by the names of Fatima and Sukayna . However, Muhammad b. Talha al-Shafi'i mentions that Imam al-Husayn (a) had f
1. Power Query
2. Power Pivot
3. Power View
زیرنویس خرابی لینک

Bluray 1080p / Ganool / 1.79 GBلینک دانلود

Bluray 720p / Ganool / 999 MBلینک دانلود

1080p BluRay x265 / 1.00 GBلینک دانلود

720p BluRay x265 / 500 MBلینک دانلود

خرابی لینک

Bluray 1080p / 1.92 GBلینک دانلود

Bluray 720p / 1.10 GBلینک دانلود

صوت دوبله بصورت جداگانه
خرابی لینک

صوت دوبلهلینک دانلود

دوبله فارسی  فیلم جنگ ستارگان: قسمت دوم – حمله کلون ها
دلم برای نوشتن تنگ میشه! بیشتر از نوشتن برای لحظه های مکث زندگی دلتنگم
دوست دارم بازم یه دفتری داشته باشم که خیلی بهم حس نوشتن بده و از دیدنش خوشحال بشم! راستی چه قدر شهر بدون اتوبوس ها دلگیر شده! البته شهر رو هم فقط توی فاصله ای که توی اسنپ نشستم می بینم! هیچ کجا مثل صندلی های اتوبوس برای تماشای یه شهر خوب نیست ...

آدم تا وقتی تنهاست لحظه ها انگار با تامل و زور می گذرن ، اما وقتی تنها نیستی انگار سوار هواپیما شده باشی! همه چیز تند می گذره! 
هزاران بار آمدم که بنویسم اما دیدم کار کردن بهتر از نوشتن است
و یا نوشتن زمانی لذت بخش است که کاری کرده باشی و بیایی نتیجه اش را اینجا بنویسی
پی نوشت :
من معمولا لیستی از کارهایی که باید انجام بدم رو روی کاغذ نوشته و روی دیوار نصب میکنم تا بتونم انجامش بدم.
زمانی که این نوشته رو نوشتم ، کاغذ مربوط به وبلاگ نویسی رو جابجا کردم . در اولویت های پایین تر گذاشتم (مثلا زیر تمرین سنتور و زیر برگه مطالعه و ....) دلیلش هم این بود که دارم سعی میکنم اول اهل عم
همان طور که قبلا گفتیم با Power BI Desktop، شما می توانید به انواع مختلفی از منابع داده متصل شوید، سپس داده ها را برای پاسخگویی به نیازهای خود شکل دهید،  شما این امکان را دارید تا گزارش های بصری ایجاد کنید و آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید. شکل  دادن به داده ها به معنی تبدیل داده ها  مانند تغییر نام ستون ها یا جداول، تغییر متن به اعداد، حذف ردیف ها، تنظیم ردیف اول به عنوان هدر و غیره است . ترکیب داده ها به معنی اتصال به دو یا چند منبع داده است، در
..::هوالرفیق::..
سلام، اینبار یه سوال از شما دارم؛ تا حالا شده از خواندن یا نوشتن بترسید؟ بی‌حوصله بشید چطور؟
داستان من از اونجا شروع میشه که دقیقا از یک سال و نیم پیش، زمانی که تصمیم گرفتم برای یک مدت کانال KAARK رو متوقف کنم، دیگر نه حوصله ی نوشتن را داشتم نه حوصله خواندن. حتی گاهی وقتی می خواهم بنویسم نگران می‌شود، دلیل آنکه این وبلاگ هیچ نظم و ساختاری ندارد و مطالب را به سادگی هر چه تمام تر می نویسم همین است...
ادامه مطلب
پس از نظریه جاندارپنداری ابرها هم اکنون نظریه جدید نظرسنجی روزانه از میمیک چهره ایرانی ها ، مرا به این باور رسانده است که لابد من نمیفهمم او چه میگوید چون حتما باید ۲۳میلیون هوادارش منظور او را دریابند آقای #روحانی ولنجک را رها کنید در جنوب شهر چهره هایی نشانتان بدهم خوابتان نبرد
و بالاخره باید گفت :برای کسی که نوشتن،در زندگی او یک "استثنا" ست،حتما رعایت "قاعده" ضروری است.
ولی برای کسی که که نوشتن،قاعده زندگی اوست،اندیشیدن به هیچ قاعده ای جز زندگی ضروری نیست.
پنج پرسش بی پاسخ-قیصر امین پور 
قبلا جایی خوانده بودم که درون گرا ها با نوشتن راحت تر هستند تا گفتن،خودم هم کاملا این قضیه را درک کرده بودم،ولی فقط زمانی ضرورت نوشتن را درک کردم که،چند روزی این کار را رها کردم.برای من ،نوشتن "مثل" نفس کشیدن نیست،یک جورهایی نوشتن ب
فکر میکنم هر کسی که مینویسه یبار این سوال ازش پرسیده شده.چرا انقدر مینویسی؟خسته نشدی از بس کتاب خوندی؟یکی مثل من که از بچگی هر جا میرفتم یه دفتر سررسید همراهم بود،هی ازم پرسیدن این چیه و توش مینویسی.و هر بار کلی با ذوق براشون از ایده ها و داستانام گفتم،خیلی بهش فکر کردم.
چون نوشتن بخشی از وجود نویسنده است.روح تنوع طلب یا بهتر بگم بی نهایت طلب بعضی آدمها فقط با نوشتن آروم میشه.چون هر چقدر هم که بنویسی هزاران حرف نزده،هزاران داستان ننوشته،هزار
انقدر موضوع برای فکر کردن دارم که مغزم داره ترک بر می‌داره از شلوغیشون.. داد و بیداده تو سرم. مثل همیشه فقط منتظرم برسم خونه و شروع کنم به نوشتن و نوشتن و نوشتنشون و جمع و جور کنم ذهنم رو ...
علی الحساب اینکه خدایا لطفا خیلی به من و زندگیم کمک کن! من بی تو هیچم! هیچ هیچ!
به نام خدا

سلام دوستان، در این پست قصد دارم، با یه تکه کد ساده، کاری کنیم تا هرموقع سیستمتون روشن شد، تاریخ و ساعت روشن شدنش توو یه فایل متنی ذخیره بشه، تا اگه کاربرای دیگه هم از سیستمتون استفاده کردن، بفهمین چه ساعت و تاریخی این کارو کردن. در واقع مثل یه جاسوس بهمون گزارش میده!

خب اول یه فایل نت پد درست کنید و کد زیر رو تووش پیست کنید:
 echo * Time: ℅time℅ *** Date: ℅date℅ * >> "D:\Report.doc"
خب حالا با پسوند bat. سیو کنید.و این فایلو توو استارت آپ کپی کنید.
خیلی خوبه که بدونی به یه جایی تعلق داری و دلت پر بزنه برا برگشتن بهش
من اومدم که بمونم تا وقتی که هستم
تا وقتی حس تعلقم به اینجا باقی بمونه
از روزی که وبلاگو ساختم 577 روز میگذره اما هیچی نوشتم و به هیچکس سر نزدم
اومدم بمونم
و مینویسم که یادم نره من به نوشتن زنده ام
همه ی ماها همینطوریم
نوشتن و نوشتن ...
تصمیم گرفتم بعد از ۵ سال دوباره شروع کنم به نوشتن با این تفاوت که قبلا در بلاگفا و الان در بیان...اما انگار نوشتن از یادم رفته،دیگه نمیتونم مثل قدیما خوب بنویسم،فقط میتونم بنویسم که حداقل آروم بشم،مغزم بایگانی بشه،باید بنویسم تا حالم یکم بهتر بشه،آخه من  آدم نوشتن بودم با وبلاگ نویسی خو گرفته بودم،حتی خودمم باورم نمیشه چطور۵سال تونستم فاصله بگیرم...دوباره من و وبلاگ نویسی و سه نقطه هایی که معنیشون کلی حرف نگفته است...
تصمیم گرفتم بعد از ۵ سال دوباره شروع کنم به نوشتن با این تفاوت که قبلا در بلاگفا و الان در بیان...اما انگار نوشتن از یادم رفته،دیگه نمیتونم مثل قدیما خوب بنویسم،فقط میتونم بنویسم که حداقل آروم بشم،مغزم بایگانی بشه،باید بنویسم تا حالم یکم بهتر بشه،آخه من  آدم نوشتن بودم با وبلاگ نویسی خو گرفته بودم،حتی خودمم باورم نمیشه چطور۵سال تونستم فاصله بگیرم...دوباره من و وبلاگ نویسی و سه نقطه هایی که معنیشون کلی حرف نگفته است...
اگر دقت کرده باشید، هر جایی که نامی از سئو در میان است، به احتمال زیاد تصویر یا لوگویی از یک ذره بین هم آن دور و اطراف وجود دارد. حتی مسابقاتی که در این زمینه برگزار می شود، هم ذره بین طلایی نام دارد. این موضوع آیا به نکته بینی و دقت روی ریزه کاری های سئو اشاره دارد؟
نوشتن گاهی مانند جان کندن است هر روز میگویم که مینویسم اما نمی نویسم هر روز برنامه دارم که بنویسم اما نمی نویسم هر روز روزها میگذرد و من نمی نویسم اما امشب نوشتم تا نوشته باشم بعد از ماهها مینویسم اما به هر حال نوشتم فردا هم مینویسم پس فردا هم مینویسم و پسون فردا هم خواهم نوشت هر روز و هر روز مینویسم. چون باید بنویسم چون دوست دارم بنویسم چون نوشتن را دوست دارم پس مینویسم. 
نوشتن، خواندن. خواندن، نوشتن. نخواندن، نتوانستن به نوشتن. پراکنده خواندن، پرت خواندن، گاهی درست و بجا خواندن، پس از آن بهتر از بد نوشتن. باز نوشتن، باز بد نوشتن، حاصل اش ننوشتن. پشیمان شدن، ورق زدن، به کلمات حسد بردن، دوباره بدتر و بدتر نوشتن، خواندن از ترس بد نوشتن، حاصل اش بد خواندن. نفهمیدن، نفهمیدن را نوشتن، رد پای نفهمیده ها در خواندن.
این چند خط بالا، شاید نقشه یا الگویی از کار همیشگی یک نویسنده است. همه شان، هذیان های تب نوشتن هستند. چو
سلام.من اهل نوشتن نیستم. راستش اصلا بلد نیستم که بنویسم اما این نیاز رو در خودم می‌بینم که بنویسم. حالا با این کلام دست و پا شکسته شروع می‌کنم بلکم مثل کودکی که با آزمون و خطا شروع به راه رفتن می‌کنه، دست من هم کم‌کم به نوشتن عادت کنه.
نوشتن، خواندن. خواندن، نوشتن. نخواندن، نتوانستن به نوشتن. پراکنده خواندن، پرت خواندن، گاهی درست و بجا خواندن، پس از آن بهتر از بد نوشتن. باز نوشتن، باز بد نوشتن، حاصل اش ننوشتن. پشیمان شدن، ورق زدن، به کلمات حسد بردن، دوباره بدتر و بدتر نوشتن، خواندن از ترس بد نوشتن، حاصل اش بد خواندن. نفهمیدن، نفهمیدن را نوشتن، رد پای نفهمیده ها در خواندن.
این چند خط بالا، شاید نقشه یا الگویی از کار همیشگی یک نویسنده است. همه شان، هذیان های تب نوشتن هستند. چو
دارم از استرس دفاع خفه میشم و همچنان ذهنم درگیر مح و شکستی هست که در مقابلش خوردم و یا طعم درست ناچشیده‌اش یا هرچی!
حال و روز خوبی ندارم، ذهنم پرت مح میشه مدام و غمی الکی گلومو می‌گیره. نمی‌دونم حتی حال اینجا نوشتن و از خودم نوشتن رو هم ندارم 
زیرنویس خرابی لینک

1080p Full HD / Z0N3 / 13.41 GBلینک دانلود

2160p BluRay x265 / 10bit / Tigole/ 7.21 GBلینک دانلود

Bluray 1080p / Ganool / 1.30 GBلینک دانلود

Bluray 720p / Ganool / 750 MBلینک دانلود

Bluray 480p/ PaHe / 350 MBلینک دانلود

1080p BluRay x265 / 750 MBلینک دانلود

720p BluRay x265 / 375 MBلینک دانلود

خرابی لینک

Bluray 1080p / 1.58 GBلینک دانلود

Bluray 720p / 811 MBلینک دانلود

720p BluRay x265 / 466 MBلینک دانلود

صوت دوبله بصورت جداگانه
خرابی لینک

صوت دوبله لینک دانلود
نگارش ایمیل مکاتباتی
یکی از مهارت هایی که همیشه در فرآیند اپلای خیلی مهم هستند، مکاتبه با اساتید یا دانشگاه‌ها می باشد. متقاضیان بسیار زیادی وجود دارند که به ‌دلیل عدم توانایی در ایجاد ارتباط با اساتید و دانشگاه‌ها علی رغم توانایی های بالا و رزومه خوبی، از فرآیند اپلای از سایر رقیبان عقب می مانند. این همان دلیلی است که مشاهده می کنیم که افرادی با رزومه خیلی خوب موفق به اخذ پذیرش تحصیلی نمی شوند و در مقابل شخصی با داشتن رزومه متوسط، از چند
ثبت وبسایت در گوگل
ثبت سایت در موتور جستجوی گوگل با اتصال به سرچ کنسول واجب نیست و برای آنکه بدانید سایت شما در موتور جستجوی گوگل ایندکس شده و یا این که خیر کافی است نشانی سایت خویش را در گوگل کاوش نمائید . در حالتی که که جدیدا وبسایت را ثبت کرده اید ممکن است سایت شما در گوگل ایندکس نشده باشد و برای ایندکس سریعتر به وسیله گوگل خوب تر است وبسایت خویش را در گوگل ثبت فرمایید .

ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

قالب سقف وافل